Zemheri Medya Reklam Tanıtım Organizasyon olarak tüm organizasyon ve etkinlik alanlarında çadır kiralama ihtiyacı olan müşterilerimize hazır boyutlarda veya ölçüye özgün çadır kiralama, kurulum-montaj hizmeti vermekteyiz. Düğün, Nişan, Sünnet, Eğlence, Sergi, Outleet, Açılış, Fuar Kongre, Temel Atma Töreni, Festival, Kokteyl, Konser, Davet gibi organizasyonlar için kiralık çadırlarımız bulunmaktadır.

Kiralamakta olduğumuz çadırlar talep edildiğinde iklimlendirme çözümleri ile içerisinde bulunulan mevsim sıcaklıklarına uygun şekle getirilmektedir. Bunun için gerekli çadır sobası, klima, vantilatör gibi ekipmanlarımız istenilen ısı derecesi sağlanabilecek şekilde ve adette müşterilerimize sunulmaktadır. Çadır içi iklimlendirme çözümlerimizin yanı sıra masa, sandalye, zemin, podyum, normal halı, kırmızı halı, koltuk, oturma grubu, bar sistemleri ve diğer tüm ekipmanlar firmamız tarafından talep edildiği takdirde tedarik edilmektedir.
Personellerimiz, çadır kurulumu ve çadır süsleme, çadır içi dizayn konularında da gerekli tecrübe ve bilgiye sahiptir. Kiralamış olduğunuz çadırlar istenildiği ölçülerde ve belirtilen tarihlerde kurulum ekibimiz tarafından kusursuz bir şekilde kurulmaktadır.

Hizmetlerimiz;
Hi-Tech Alüminyum Çadırları
Fuar Çadırları
İftar Çadırları
Organizasyon Çadırları
Kubbeli Çadır
Transparan Çadır
Tribün Çadır
Sekizgen Çadır